2024-06-25 Wybrane zagadnienia ochrony środowiska przed hałasem w rozumieniu ustawy Prawo ochrony środowiska (POŚ) i Dyrektywy 2002/49/WE (END). Metody kontroli i oceny stanu akustycznego środowiska.

Mapa: PTTK, Jagielonska  6, KrakowZapraszamy na szkolenie: Wybrane zagadnienia ochrony środowiska przed hałasem w rozumieniu ustawy Prawo ochrony środowiska (POŚ)  i Dyrektywy 2002/49/WE (END).
Metody kontroli i oceny stanu akustycznego środowiska.,  które odbędzie się w dniu 2024-06-25 w godz. 10.00 - 15.00 hybrydowo czyli jednocześnie online i stacjonarnie w Krakowie. (Kraków ul. Jagiellońska 6 , Ip)

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na karcie zgłoszeń w terminie do 20 czerwca 2024 r. Karta zgłoszeń wraz z informacją odnośnie ceny szkolenia do otrzymania drogą elektroniczną pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel/fax 12 422-19-83

 Program szkolenia:

1.    Wskaźniki krótko i długookresowe rekomendowane w POŚ do oceny akustycznej środowiska i poziomy wskaźnikowe (zmodyfikowane) uwzględniające „dokuczliwe” cechy hałasu wg ISO 1996-1,2. Wartości dopuszczalne.
2.    Prognozowanie hałasu w środowisku. Metody Cnossos oraz ISO 9613-2.
3.    Strategiczne mapy hałasu miast, w otoczeniu dróg, linii kolejowych, lotnisk i zakładów przemysłowych.
4.    Programy ochrony środowiska przed hałasem w rozumieniu ustawy POŚ.

Szkolenie będzie przeprowadzone w formie hybrydowej czyli jednocześnie stacjonarnie i online. 

Uczestnik może wybrać formę uczestnictwa dogodną dla siebie. Jeśli jednak nie uzbiera się grupa ok. 8 osób na szkolenie stacjonarne to szklenie zostanie przeprowadzone online dla wszystkich uczestników.

Szkolenie stacjonarne: Kraków,  ul. Jagiellońska 6 , I p z zachowaniem aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego

Szkolenie w formie webinarium – online. Uczestnicy biorą udział w szkoleniu online, widzą wykładowcę i prezentację oraz mają możliwość zadawania pytań bezpośrednio lub za pośrednictwem czatu. Każdy uczestnik po potwierdzeniu udziału dostanie na ok. 1-2 dni przed planowaną datą szkolenia link do udziału w seminarium szkoleniowym na platformie Zoom.

Wykładowca:

 Ekspert w zakresie Akustyki Środowiska (Ochrona przed hałasem )